تور جنگل راش (برای دانشجوها 10%)

تاریخ خروج

۲۳ آذر

مدت زمان

1

نمایش ها

210

حداکثر صندلی

29

تور یک روزه جنگل راش

جنگل راش منبع یکی از گونه های گیاهی بسیار کمیاب به نام درخت راش می باشد. درختان بسیار بلند این جنگل باعث شگفتی گردشگرانی که به این منطقه سفر می کنند می شوند. اگر قصد دارید سفری رؤیایی را تجربه کنید در این تور یک روزه جنگل راش شرکت کنید و در این جنگل بسیار زیبا قدم بزنید، تنفس هوای فوق العاده این منطقه و گوش سپردن به آواز پرندگان باعث آرامش شما خواهد شد و همچنین خستگی روزهای کاری و زندگی روزمره را از یاد شما خواهد برد.

با پیوستن به تور جنگل راش شما قادر خواهید بود از کلیماکس جنگل های هیرکانی بازدید کنید. همچنین تجربه حضور در بین درختان تنومند و سر به فلک کشیده راش را با سفر به این جنگل بدست خواهید آورد. یکی دیگر از تجربه های بسیار دلنشین در سفر به جنگل راش تجربه وانت سواری در جاده جنگلی منحصر به فرد فریم خواهد بود. علاوه بر آن می توانید در دل طبیعت بکر طعم غذای گرم جوجه کباب را بچشید.

بهترین زمان برای سفر به جنگل راش از اواخر اردیبهشت تا اوایل دی ماه می باشد؛ اما منظور ما این نیست که در بقیه فصل ها و ماه های سال شگفتی های این جنگل کمتر است فقط منظور ما این است که شرایط جوی رفتن به این جنگل را برای ما سخت خواهد کرد. از آنجا که عروس فصل ها پاییز است و تماشای برگ های با رنگ های بسیار زیبا روی درختان راش منظره ای فوق العاده و منحصر به فرد ایجاد می کنند ما تور جنگل راش را به صورت یک روزه برنامه ریزی کرده ایم.

جاذبه ها

در تور یک روزه جنگل راش ، از جنگل راش و  جاذبه های گردشگری اطراف آن نیز بازدید خواهیم کرد. این جنگل به عنوان یکی از مهمترین جاذبه های طبیعی ایران شناخته می شود. این جنگل و درختان راش موجود در آن سرمایه های ملی محسوب می شوند. طول عمر درختان راش تا ۲۰۰ سال تخمین زده شده است. این درختان هر ۱۵ سال یک بار میوه می دهند. پس از گذشتن از جنگل راش به دامنه کوه خرونرو خواهید رسید، پوشش گیاهی موجود در این ناحیه متفاوت می باشد اما منظره ای فوق العاده زیبا از قله سنگی را به نمایش می گذارد. البته یکی از جاذبه های گردشگری اطراف جنگل راش روستای سنگده می باشد که دارای زیبایی های منحصر به فرد خود می باشد.

از جمله تفریحاتی که می توانید در تور جنگل راش تجربه کنید می توان به ماشین سواری در مسیرهای این جنگل با استفاده از خودرو آفرود، وانت سواری، جنگل نوردی و دوچرخه سواری اشاره کرد. در این تور جنگل راش به خاطر داشته باشید که دوربین عکاسی خود را همراه داشته باشید، زیرا منظره های منحصر به فرد این منطقه اهداف بسیار جذابی برای عکس گرفتن هستند. از وسایل ضروری برای اقامت در این جنگل می توان چادر و کیسه خواب را نام برد.

لوازم این سفر

لوازم ضروری

کوله یک روزه

داروهای شخصی

کفش کوهپیمایی

یک وعده غذا قابل حمل در کوله

پوشاک مناسب فصل

کارت شناسایی

قمقمه آب

لیوان

زیرانداز

پانچو یا بادگیر

قاشق و چنگال

لوازم پیشنهادی

باتوم

دوربین عکاسی

کرم ضد آفتاب

کلاه آفتابی

فلاکس چای

پول نقد

دفترچه بیمه

خدمات تور

وسیله نقلیه توریستی با توجه به حد نصاب

وسیله محلی نیسان یا مینی بوس

ندارد

یک وعده صبحانه در رستوران منو انتخوابی

لیدر  و کمک

راهنمای محلی

مسئولیت مدنی

زمان بندی و محل حرکت 

ساعت ۵:۰۰
محل حرکت: میدان آرژانتین مقابل فروشگاه شهروند جنب بانک سامان

ساعت ۴:۰۰
محل حرکت: کرج میدان امام حسین مقابل بل سنتر

درجه سختی ۲ از ۵

درجه بندی و نوع سفرها به منظور آگاهی طبیعت گردان از چگونگی سفر ارائه می شود تا سفری را انتخاب کنند که با توانایی جسمی، آمادگی روحی،علایق و تجربیات آنها سازگار باشد.

برنامه سفر

حرکت صبح ساعت ۵ از میدان آرژانتین به سمت جاده فیروزکوه صرف صبحانه در جاده و یک رستوران خوب به صورت منوی انتخابی و بعد ادامه مسیر به سمت سنگده تعویض وسیله نقلیه و حرکت به سمت جنگل…

محل برگزاری تور

استان/شهر/روستا: مازندران/سنگده

مسافت تا محل برگزاری: از تهران ۴ ساعت ۲۳۵ کیلومتر

اقامت و پذیرایی

روز


اول

صبحانه


آتور-رستوران

ناهار


گردشگر- طبیعت

شام


ندارد

میان وعده


دارد

اقامت


ندارد

نکات مهم قبل از سفر

روش پرداخت و تکمیل ثبت نام

در صورتی‌که به هر دلیلی امکان ثبت‌نام آنلاین برای شما میسر نبود می‌توانید پس از تماس تلفنی و اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، مبلغ این سفر را به حساب زیر واریز و مشخصات فیش واریزی خود را از طریق تماس تلفنی به همکاران ما اطلاع دهید.

نام بانک


گردشگری


ملت

شماره کارت


۵۰۵۴-۱۶۱۰-۰۶۵۹-۳۹۳۷


۶۱۰۴-۳۳۷۶-۰۹۵۵-۴۰۰۹

صاحب حساب


مهدی زنگنه


مهرداد زنگنه

۰۹۱۰۰۱۹۴۰۱۰

۰۲۶-۳۲۵۶۵۷۱۳
۰۲۱-۸۸۷۴۵۸۲۹

۰۹۱۲۳۶۰۲۶۲۴

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود مدت زمان
تور جنگل راش 90,000 تومان 0 تومان 29 1

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

پرداخت وجه از 40,000 تومان برای هر بزرگسال

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
تخفیف 10%
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

ایرج معانی

مدیرعامل

Contact Skype

iranmaani

Phone

02186045372 - داخلی 102

Email

atouradventure@gmail.com

مطالب زیر شاید مورد توجه شما قرار گیرد